Informace pro pacienty

Od 1.3.2016 se změnila právní subjektivita z MUDr. Jana Homolková na DS Líbeznice s.r.o., kde odborným garantem a jednatelem je MUDr. Jana Homolková

Pro pacienty se tímto nezměnilo nic, jen na receptech a potvrzeních budou mít jiné razítko.

 Z důvodů naplněné kapacity přijímáme do odvolání jen novorozence a rodinné příslušníky a to pojišťoven :  111, 207, 201, 205 a 211

Ošetřujeme pacienty ve věku   0 – 19 let (děti a dorost).  Po datu 19. narozenin ošetření již není možné, proto si včas zajistěte obvodního lékaře. Výpis ze zdrav. dokumentace mu následně předáme.

Preventivní prohlídky :

V prvním roce života dítěte je státem hrazených 9 prevent. prohlídek.  – novorozenec, za 14 dní, v 6. týdnu, ve 3., 5., 6., 8., 10., a 12., měsíci.  Po příchodu domů z porodnice se prosím telefonicky ohlašte. Termín každé následující prohlídky se vždy dozvíte v ordinaci.

Další prevent. prohlídky následují v 18 měs.,  ve 3.roce  a  dále každý lichý rok ( 5, 7, 9,  atd. )Na preventivní prohlídku přineste prosím očkovací průkaz dítěte a ranní moč !/ u dětí od 3 let/.

Od 3 let zve sestra na prohlídku buď SMS zprávou nebo poštou. Termín lze po telefonické domluvě změnit.

Prosíme rodiče, aby nám ihned nahlásili změnu pojišťovny, adresy, telefonního čísla ev. jména dítěte. Děkujeme

Sportovní prohlídky

Podle nového zákona “ O zdravotních službách“, může PLDD potvrzovat jen způsobilost pro výkonnostní sport. Před 1. prohlídkou je nutné EKG vyš, které provede a zhodnotí dětský kardiolog. Obě vyš. , jak EKG, tak zdrav. prohlídka jsou zpoplatněné. Záleží na rozsahu vyšetření.

 

Vložen plánek nem. na Bulovce, LSPP funguje mimo areál – v ulici K Bulovce.

mapa